









2 402 ₴
М'яке крісло-іграшка 3 подушки у формі Авокадо Зелене | Дитяче плюшеве крісло-трансформер Авокадо. Топ!



Характеристики:
Доставка:
Ми дуже намагаємося замовлення, підтверджені до 16:00 відправити сьогодні:)
93% замовлень встигаємо відправити на день замовлення.
![]() |
![]() |
![]() |
|
Новая почта 1-2 дні |
Justin 2-4 дня |
Укрпочта 3-5 днів |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Оплата |
Накладений |
Обмін і повернення |
Самовитяг |
Прекрасно підійде як:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Обивний матеріал | Плюш |
| Колір | Зелений |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 40 см |
| Висота посадкової частини крісла | 28 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 48 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 120 см |
| Ширина спального місця крісла | 50 см |
| Висота спального місця крісла | 7 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 1 року |