









1 940 ₴
М'яке крісло бустер у формі Коника Помаранчеве з коричневим | Дитяче плюшеве сидіння для навчання годування малюка Конячка. Топ!



Характеристики:
Доставка:
Ми дуже намагаємося замовлення, підтверджені до 16:00 відправити сьогодні:)
93% замовлень встигаємо відправити на день замовлення.
![]() |
![]() |
![]() |
|
Новая почта 1-2 дні |
Justin 2-4 дня |
Укрпочта 3-5 днів |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Оплата |
Накладений |
Обмін і повернення |
Самовитяг |
Прекрасно підійде як:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло (не розкладне) |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Обивний матеріал | Плюш |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота посадкової частини крісла | 20 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 6 міс |
| Особливості | З підлокітниками |