Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 кг |
| Висота | 1750 Вт |
| Глибина | 40 см |
| Довжина парового шланга | 1.55 м |
| Об'єм котла (бака для води) | .8 л |
| Ширина | см |

