Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Помаранчевий |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантія | міс |
| Місткість мірної склянки | 600 мл |
| Харчування | Мережа 0В |
| Ширина | 50 мм |


