Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал ручки | порцеляна |
| Призначення | Для сервірування столу |
| Ручка | Є |
| Тип посуду | Молочник |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 350 мл |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина | 9 см |
| Ширина | 9 см |
