Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Декоративне оформлення | Гравірування |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 8 см |
| Висота | 9 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в наборі | 6 |
| Нижній діаметр | 7.5 см |
| Об`єм | 320 мл |





