Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка циліндричної форми, пенькова свічка, чайна свічка |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага свічника | 1 кг |
| Висота свічника | 23.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр рекомендованої свічки | 5.4 см |




