Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага свічника | 600 г |
| Висота свічника | 32 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина свічника | 11 см |
| Діаметр свічника | 7 см |
| Діаметр рекомендованої свічки | 5 см |




