Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.380 кг |
| Висота підставки | 13 см мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 66 см |
| Кількість в наборі | 3 |
| Тип тарілки | Глибока |
| Ширина | 16 см |




