Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luma Bella |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Висота | 55 см |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.45 м м |
| Кількість випечених виробів | 12 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип прибора | Орешница |
| Ширина | 23 см |





