Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Різні кольори |
| Колірна температура | 3000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м м |
| Потужність лампи | 5 Вт Вт |
| Розміри | 9*9*22.5 см |





