Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boss |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Сірий |
| Склад | 1-й шар 100% бавовна, 2-й шар 80% бавовна, 20% ПЕ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декор | Без декору |
| Стать | Для дівчинки, для хлопчика |
| Розмір дитячих шкарпеток | 25-27 |
| Розмір дитячого одягу (по зростанню) | 25/27 |
| Вага в упаковці | 0,45 кг |
| Висота в пакованні (см) | 70 см |
| Глибина в пакованні (см) | 4 см |
| Декорування | З вишивкою |
| Дитячий вік | 0-3 міс |
| Додатковий текст | Конверт "Корона" Зима |
| Кількість одиниць | 1 |
| Матеріал наповнювача | Синтепон |
| Матеріали | Жаккард, кулір |
| Призначення | Для виписки з пологового будинку, для щоденного використання |
| Подія | Для виписки з пологового будинку, для щоденного використання |
| Склад комплекту | Конверт- ковдра |
| Стиль | Для щоденного використання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 30 см |
| Сезон | Зима |
| Основні | |
| Тип | Топ |



