Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
MixGliss MAX NATURE являє собою лубрикант на водній основі без кольору та запаху. Забезпечить гарне ковзання під час аналевого та вагінального сексу. Розслаблювальний ефект і кремова структура лубриканта забезпечать ніжне проникнення. Ідеально підходить для використання з секс-іграшками та презервативами. Містить екстракт алое — зволожує й живить шкіру, заспокоює та знімає подразнення.
Состав: aqua, glycerin, propylene glycol, hydroxyethylcellulose, benzyl alcohol, parfum, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid, aloe barbadensis leaf extract

