Колесо заднє під тріскачку Хачмас 24" алюмінієвий подвійний обід
- Немає в наявності
- Код: 3648
+380 (50) 420-87-97
Детская одежда
Характеристики:
- Втулка — з різзю під тріскачку
- Підшипники — насипні
- Спиці — 2 мм
- Обід - Хачмас 6061 AL
- Матеріал обода — алюмінієвий сплав
- Профіль обода — подвійний
- Внутрішня ширина обода — 19 мм
- Зовнішня ширина обода — 24,5 мм
- Наявність гальмівних доріжок — є
- Вага — 1.100 кг
|
| Виробник | Веломайстер |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
|
| Ширина | 19 мм |
|
| Д | 24" |
| Діаметр обода | 24" |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Тип втулки | Під тріскачку |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
Колесо заднє під тріскачку Хачмас 24" алюмінієвий подвійний обід