Каретка зі стандартом кріплення шатунів під квадрат від відомого виробника в усьому світі Shimano. Каретка стандарту під квадрат Shimano BB-UN26 має вологостійку конструкцію й завдяки жорсткій осі під квадрат надає жорсткості та високої зносостійкості конструкції, тому вона довговічна та зручна у використанні. Підходить ця модель каретки до багатьох рам, оскільки виготовлена для нарізних кареткових вузлів 68 мм. Каретка має невелику вагу завдяки використанню чашок пластику, а вісь виготовлена з хромомолібденової сталі.
| Повна назва | Каретка Shimano BB-UN26 BSA 68 мм 123 мм |
| Виробник | Shimano |
| Група компонентів | ALIVIO |
| Тип товару | каретки |
| Призначення | передавання крутного моменту від педалей до колеса |
| Під кареткову склянку | 68 мм |
| Довжина осі каретки | 123 мм |
| Тип з'єднання з шатунами | під квадрат |
| Матеріали | вісь — Cro-Mo, корпус — сталь, чашки — пластик |
| Колір | чорний, сірий |
| Вага | 324 г |
| Особливості | вологостійка конструкція, надійне з'єднання з шатунами |

