-15%
633 ₴
538,05 ₴
Ранець молодіжний Fjallraven Kanken Art Mini Біло-жовтогарячий | Міський рюкзак для дорослих і підлітків Канкен Топ!


Характеристики:
Тип: міський рюкзак
Колір: різні кольори
Стать: унісекс
Матеріал: оксфорд полиэстер
Об'єм: 7 л
Розмір: 27х21х10 см
Країна-виробник товару: Китай
Доставка:
Ми дуже намагаємося замовлення, підтверджені до 16:00 відправити сьогодні:)
93% замовлень встигаємо відправити на день замовлення.
![]() |
![]() |
![]() |
|
Новая почта 1-2 дні |
Justin 2-4 дня |
Укрпочта 3-5 днів |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Оплата |
Накладений |
Обмін і повернення |
Самовитяг |
Прекрасно підійде як:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fjallraven |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 7 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для планшета, Водонепроникна тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 21 см |
| Кишені | Бічні, Нижний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |