Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 1 міс |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 290 мм |




