Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 1 міс |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Діаметр | 86 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 390 мм |







