Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mould King |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Ширина упакування | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей | 563 |




