Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.35 кг |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Матеріал виготовлення | Кераміка, кераміка |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила й мила-піни |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.5 см |
| Діаметр | 7.5 см |
| Об`єм | 250 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Нове |
| Тип | Тримач для мила |



