







242 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 97 г |
| Час роботи | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 110 м |
| Довжина | 82 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кріплення | Ремінець |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Водонепроникний, Пилостійкий, Протиударний |
| Режими роботи ліхтаря | Миготливий, Максимальний, Середній |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | XPE + COB |
| Тип заряду | USB, micro USB, Від мережі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |