Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри косметичок | 22 х 8 х 12 см, 26 х 10 х 15 см, 26 х 12 х 21 см |








