Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 403 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Кількість відділів | 6 |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Основне призначення | Для мисок, Для сковорідок, Для кухонних кришок, Для каструль |
| Особливості | Термостійка, Регулювання розміру, Захист від корозії, Складна конструкція |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 220 мм |





