









24 200 ₴
POINTHOUSE: Мистецтво Створення Позачасових Меблів.
Протягом понад 30 років POINTHOUSE є провідним виробником столів, стільців і аксесуарів, пропонуючи рішення для роздрібної та контрактної торгівлі. Ми пишаємося нашою італійською спадщиною і неперевершеним дизайном, який залишається актуальним поза часом.
Майстерно поєднуємо сталь, алюміній, термопластик і дерево, створюючи унікальні та довговічні вироби. Наші передові технічні знання та високоавтоматизоване виробництво дають нам змогу випускати продукцію найвищої якості, що відображає наші принципи: інновації, сталий розвиток і повагу до довкілля.
"Маленькі дії роблять велику різницю" - наш девіз, який втілює наш підхід до бізнесу. У світі, що швидко змінюється, ми прагнемо інновацій, створюючи цінні продукти, які поважають екологічні та соціальні норми. Ми віримо в зростання та сталий розвиток, поширюючи людські цінності та будуючи краще майбутнє для всіх. Представлені більш ніж у 40 країнах світу.
Натуральна регенерована шкіра на профільованому сидінні. Дуже красиві строчки. Cuoio колір Testo di Moro, ніжки Rovere naturale, натуральний масив дуба. Ідеально підходить до обіднього або кухонного столу. Надійна конструкція. Зручний і комфортний, ергономічний дизайн. Завдяки ідеальним пропорціям і формі, підійде в сучасний інтер'єр та інтер'єри змішаних стилів. Зручний і надійний, так його можна характеризувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Point |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір каркасу | Коричневий, Дуб натуральний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | штучна шкіра, натуральна шкіра |
| Спинка | натуральна шкіра, екошкіра |