


106 250 ₴
Відомий італійський бренд, чия продукція прикрашає інтер'єри посольств і фешенебельних готелів у багатьох країнах світу.
Компанію Colombostile було засновано 1886 року в Меда, в самому серці Бріанци, де деревообробна і меблева промисловість вже була відома і цінувалася від Європи до США. У 1973 році компанія була структурована і стала провідною компанією в секторі меблів і предметів інтер'єру.
Традиції ремісництва та виробнича досконалість, різьблення та інкрустація - дві процедури, які підвищують цінність деревини завдяки дорогоцінним прикрасам ручної роботи.
Королівська класика, розкішний дизайн. Класичні колекції: ідеальні ремейки, створені на основі філологічної реінтерпретації великих стилів в історії меблів.
Для вітальні, їдальні, кухні, класичний дерев'яний виконаний у натуральному дереві, масив. Ніжки і підстілля прикрашені різьбленням. Журнальний столик додасть інтер'єру затишок і комфорт. Ідеально підходить до диванної групи меблів, можна використовувати як чайний або кавовий столик в обідній або гостьовій зоні, в зоні очікування. Зручний. Натуральне дерево приємне на дотик. Класичний столик стане прикрасою інтер'єру будинку, готелю, офісу, оселі. Меблі, вироблені з натурального дерева, мають високі експлуатаційні характеристики. Сучасне виконання меблів дає змогу використовувати їх у широкому діапазоні інтер'єрних рішень.
Масив дерева (цінні породи), ручна робота, різьблення прикрашене сусальним золотом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий з золотою патиною, Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 740 мм |
| Глибина столика | 450 мм |
| Довжина столика | 530 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |