









45 000 ₴
Стілець зручний, пружний, елегантний і водночас зухвало модний. Оббивка з натуральної вовни, колір RAL 3002 червоний, контрастна строчка. Ніжки сталь хромована.
Ідеально підходить до обіднього або кухонного столу. Надійна конструкція. Зручний і комфортний, ергономічний дизайн. Завдяки ідеальним пропорціям і формі, підходить до сучасного інтер'єру та інтер'єрів змішаних стилів. Яскравий, екстравагантний, зручний, надійний, так його можна характеризувати.
Меблі Miniforms завжди барвисті, з незвичайними формами, які підкреслюють їх м'яку і виразну натуру.
Miniforms - сімейне підприємство, що спеціалізується на створенні меблів і дизайнерських виробів, виготовлених з місцевої сировини Італії, з урахуванням сучасних тенденцій, завдяки новим співробітництвам з національними та міжнародними дизайнерами. Веде свою історію, Miniforms з кінця 60-х років. У 2021 році Miniforms отримав нагороду Azure Awards у номінації People`s choice.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miniforms |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 2 опори |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Колір оббивки | Червоний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Сидіння | тканина |
| Спинка | тканина |