Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Для вітальні, їдальні, кухні, класичний дерев'яний виконаний у натуральному дереві, масив. Стільниця шпон з інтарсіями. Тонування в колір горіх. Вироби фабрики Angelo Cappellini вирізняються високою якістю! Вишуканий відтінок дерева. Ніжки і підстілля прикрашені різьбленням. Журнальний столик додасть інтер'єру затишок і комфорт. Ідеально пасують до диванної групи меблів, можна використовувати як чайний або кавовий столик в обідній або гостьовій зоні, в зоні очікування. Зручний. Натуральне дерево приємне на дотик. Класичний столик стане прикрасою інтер'єру будинку, готелю, офісу, оселі. Меблі, вироблені з натурального дерева, мають високі експлуатаційні характеристики. Сучасне виконання меблів дає змогу використовувати їх у широкому діапазоні інтер'єрних рішень.
Матеріал: дерево горіх
Колір: тонування горіх
Висота, мм: 550
Глибина, мм: 670
Ширина, мм: 620
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Angelo Cappellini |
| Країна виробник | Італія |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 550 мм |
| Глибина столика | 670 мм |
| Довжина столика | 620 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |









