


103 550 ₴
Аристократизм у кожній деталі. Сусальне золото. Масив натурального дерева. Традиції та якість!
Вироби фабрики Angelo Cappellini вирізняються високою якістю! Медовий відтінок дерева, в поєднанні з благородною оббивною тканиною, додадуть інтер'єру затишок і комфорт. Стілець прикрашений різьбленням і позолотою. Стілець можна використовувати в одиничному екземплярі, як до туалетного столика або в робочому кабінеті, так і у великій кількості в обідній або гостьовій зоні. М'яка оббивка стільця робить його зручним і комфортним. Натуральне дерево приємне на дотик. Класичний стілець стане прикрасою інтер'єру будинку, готелю, офісу.
Меблі, вироблені з натурального дерева, мають високі експлуатаційні характеристики. Дизайн меблів дає змогу використовувати їх у широкому діапазоні інтер'єрних рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Angelo Cappellini |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Лак |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Колір каркасу | Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1180 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | тканина |
| Спинка | тканина |