Стілець розроблений меблевою фабрикою Forsedia. Стільці виконані з масиву дерева і високоміцної та екологічно чистої фанери, покриті шпоном дуба мореного під венге. Ніжки дерев'яні, конічного перерізу, колір масиву дуб морений під венге. Конструкція спинки дає змогу почуватися зручно і комфортно. Стілець стане прекрасним доповненням до обіднього або кухонного столу. Сучасний дизайн дає змогу використовувати стілець в інтер'єрі не тільки вдома, а й в інтер'єрах HoReCa.
Ширина: 415 мм
Глибина: 450 мм
Висота: 930 мм
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір каркасу | Венге |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | шпон, натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | тканина |
| Спинка | шпон |



