Стілець виготовлений з масиву дерева, горіх Спинка вигнута, сидіння м'яке. Стілець прикрашений різьбленням. Тканина шовковиста, колір золотистий. Ідеально підходить до обіднього або кухонного столу. Зручний і комфортний, ергономічний дизайн. Завдяки ідеальним пропорціям і пластичній формі, підійде до класичного, сучасного та інтер'єрів змішаних стилів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dall'agnese |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Лак |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Колір каркасу | Горіх |
| Колір оббивки | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 945 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево, тканина |
| Спинка | натуральне дерево |



