Колекція стільців для їдальні та кухні була розроблена для створення ідеального простору. Міцні каркаси пропонуються з обробкою тканиною стійкою до пошкоджень.
Метал колір матовий сірий. Сидіння форма квадратна, тканина Темно шоколадного кольору. Стійка до пошкоджень. Підходять для HoReCa.
Матеріал: метал / тканина
Колір: сірий/темно шоколадний
Висота, мм: 835
Глибина, мм: 530
Ширина, мм: 475
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 835 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | тканина |
| Спинка | тканина |


