Метал колір матовий сірий. Сидіння форма квадрат MDF оранжевого кольору. Легко миється стійкий до пошкоджень.
Колекція стільців для їдальні та кухні була розроблена для створення ідеального простору. Міцні каркаси пропонуються МДФ, стійкий до пошкоджень. Підходять для HoReCa.
Матеріал: метал/МДФ
Колір: сірий/оранж
Висота, мм: 810
Глибина, мм: 490
Ширина, мм: 390
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Біла емаль, Абрикос |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | МДФ фарбований |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Спинка | МДФ фарбований |



