Метал колір матовий алюміній. Сидіння форма кругла пластик синього кольору. Легко миється стійкий до пошкоджень.
Колекція стільців для їдальні та кухні була розроблена для створення ідеального простору. Міцні каркаси пропонуються з обробкою пластик, стійкий до пошкоджень.
Можна штабелювати. Підходять для HoReCa.
Матеріал: метал/пластик
Колір: алюміній/синій
Висота, мм: 850
Глибина, мм: 520
Ширина, мм: 410
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calligaris |
| Країна виробник | Італія |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Синій |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній, Синій |
| Колір каркасу | Алюміній |
| Колір оббивки | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | Алюміній |
| Сидіння | Алюміній |
| Спинка | Алюміній |



