Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Для вітальні їдальні кухні класичний дерев'яний виконаний у натуральному дереві, масив. Стільниця шпон. Тонування в колір Mogano. Вироби фабрики Angelo Cappellini вирізняються високою якістю! Вишуканий відтінок дерева. ніжки вигнуті, Столик додасть до інтер'єру затишок і комфорт. Ідеально підходить до диванної групи меблів, можна використовувати як чайний або кавовий столик в обідній або гостьовій зоні, в зоні очікування. Зручний. Натуральне дерево приємне на дотик. Класичний столик стане прикрасою інтер'єру будинку, готелю, офісу, оселі. Меблі, вироблені з натурального дерева, мають високі експлуатаційні характеристики. Сучасне виконання меблів дає змогу використовувати їх у широкому діапазоні інтер'єрних рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 570 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Довжина столика | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |


