



43 450 ₴
Барний стілець класичний дерев'яний виконаний у натуральному дереві, масив. Тонований у колір Grigio Decape. Сидіння з м'якою оббивкою з графічним орнаментом. Зручна підставка для ніг, латунь. Спинка барного стільця і ніжки прикрашені різьбленням і позолотою. Оббивка прикрашена меблевими цвяшками.
Вироби фабрики Modenese Gastone вирізняються високою якістю! Вишуканий відтінок у поєднанні зі шляхетною оббивною тканиною, додадуть інтер'єру затишок і комфорт. Барні стільці ідеально підходять до барної стійки в обідній або гостьовій зоні. М'яка оббивка стільця робить його зручним і комфортним. Натуральне дерево приємне на дотик. Класичний стілець стане прикрасою інтер'єру будинку, готелю, офісу, оселі.
Меблі, вироблені з натурального дерева, мають високі експлуатаційні характеристики. Сучасне виконання меблів дає змогу використовувати їх у широкому діапазоні інтер'єрних рішень.
Матеріал: дерево горіх
Колір: тонування Grigio Decape
Висота, мм: 1070
Глибина, мм: 470
Ширина, мм: 450
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modenese Gastone |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Жаккард |
| Особливості | Підніжка |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Так |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Барний стілець |
| Тип меблів | барний стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий з золотою патиною |
| Колір каркасу | Слонова кістка |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 1070 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Глибина табуретки | 470 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | жаккард |
| Сидіння | натуральне дерево |