Натуральна шкіра Cuoio, у кольорі Senape, ніжки колір сірий, матовий. Ідеально підходить до обіднього або кухонного столу. Надійна конструкція. Зручний і комфортний, ергономічний дизайн. Завдяки ідеальним пропорціям і формі, підійде в сучасний інтер'єр та інтер'єри змішаних стилів. Зручний, надійний, так його можна характеризувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomasella |
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір каркасу | Бежевий, Сірий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | натуральна шкіра |
| Спинка | натуральна шкіра |



