Стілець розроблений дизайнерською фабрикою Zanette, підрозділ Tomasella. Виконаний з високоміцної та екологічно чистої фанери, покритий шпоном вишні. Ніжки металеві, прямокутного перетину, колір алюміній. Конструкція спинки дає змогу почуватися зручно та комфортно. Стілець стане чудовим доповненням до обіднього або кухонного столу. Сучасний дизайн дає змогу використовувати стілець в інтер'єрі не тільки вдома, а й в інтер'єрах HoReCa.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Лак |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Вишня |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | шпон, фанера |
| Сидіння | шпон, фанера |
| Спинка | фанера, шпон |



