Стілець дизайнерський дерев'яний. Структура і ніжки стільців, масив дерева, Колір лесування, вибілений дуб, Сидіння і спинка стільця з фанери, покрита шпоном вибіленого дуба. Стілець стійкий, зручний ергономічний з опорою на чотири ніжки. Ніжки грановані конічні. У спинці стільця фігурні вирізи. Сучасний дизайн універсальний, що дає змогу його використовувати у всіх зонах приміщень. Ідеально підійде до кухонного та обіднього столу. В одиничній кількості, можна використовувати до письмового і туалетного столу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Лак |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | шпон |





