Стілець класичний дерев'яний з підлокітниками в кольорі горіх з м'якою оббивкою на сидінні і спинці, фабрика Tomasella.
Вироби фабрики Tomasella вирізняються високою якістю! Відтінок дерева, в поєднанні зі зносостійкою оббивною тканиною, додадуть інтер'єру затишок і комфорт. Стілець можна використовувати в одиничному екземплярі, як до туалетного столика або в робочому кабінеті, так і у великій кількості в обідній або гостьовій зоні. М'яка оббивка стільця робить його зручним і комфортним. Натуральне дерево приємне на дотик. Класичний стілець стане прикрасою інтер'єру готелю, офісу, будинку.
Меблі, вироблені з натурального дерева, мають високі експлуатаційні характеристики. Сучасне виконання меблів дає змогу використовувати їх у широкому діапазоні інтер'єрних рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomasella |
| Країна виробник | Італія |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Колір каркасу | Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Сидіння | тканина |
| Спинка | тканина |




