https://zatarga.com.ua/ua/g84669086-romanticheskie-interernye-naklejki
Таблиця Розмірів
| Розмір | Ціна |
| Розмір аркуша M 350х315мм | 275грн |
| Розмір аркуша L 550х500 мм | 330грн |
| Розмір аркуша XL 850х760мм | 400грн |
| Поверхня на вибір | матова/глянсова |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zatarga |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 315 мм |
| Поверхня для нанесення | кахельна плитка, керамічна плитка, побутова техніка, двері, меблі, пластик, скло, дзеркало, шпалери |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | розмір М 350х315мм |



