https://zatarga.com.ua/ua/g84669086-romanticheskie-interernye-naklejki
Таблиця Розмірів
| Розмір | Ціна |
| Розмір аркуша М 400х185мм | 275грн |
| Розмір аркуша L 700х325мм | 360грн |
| Розмір аркуша XL 1000х465мм | 400грн |
| Поверхня на вибір | матова/глянсова |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zatarga |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 185 мм |
| Поверхня для нанесення | кахельна плитка, керамічна плитка, побутова техніка, двері, меблі, пластик, скло, дзеркало, шпалери |
| Поверхня наліпки | матова |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | розмір аркуша XL 1000х465мм |




