|
| Производитель | Betis |
| Состав | 100% бавовна |
| Цвет | Розовый |
| Вид изделия | Костюм |
| Тип ткани | Интерлок |
|
| Возраст | До 2,0 кг |
| Декорирование | Малюнок |
| Детский возраст | До 2,0 кг |
| Длина рукава | Длинный |
| Дополнительный текст | К-м "Хмаринки" |
| Застежка | Кнопки |
| Рост (см) | 42 см |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Материал | Інтерлок |
| Назначение | Для щоденного використання |
| Особенности кроя | Зовнішні шви |
| Пол | Для дівчинки |
| Размер | 42 |
| Рост | 42 см |
| Сезон | Всесезон |
| Состав комплекта | Чоловічок, шапочка |
| Событие | Для щоденного використання |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| страна-производитель товара | Україна |
| Форма | Чоловічок з закритими ручками |