Безрозмірна пелюшка на блискавці з шапочкою "Каспер", Їжак гірчиця .Хит!
Безрозмірна пелюшка "Каспер" або пелюшка, яка зростає.
Пройшовши власний шлях материнства, нас не покидала думка про створення кокона, який був би ще більш багатофункціональний і практичніше. Хотілося ще чогось ніжного і казкового. Спочатку ми взялися за "сказачное" і придумали назву "Каспер". А потім під назву народилася нова серія безрозмірних пелюшок або пелюшок, які ростуть.
Як же це "ростуть"? Справа в тому, що низ пелюшки зав'язується в рухливий вузлик. Який ви можете пересувати із зростанням малюка за необхідності.
Що може бути практичніше? Адже відпадає необхідність купувати кілька пелюшок коконів різних розмірів!
Ось так виглядає безрозмірна пелюшка кокон з зав'язаними і розв'язаними вузликами.
Более того, благодаря тому, что пеленка не сшита снизу, пеленку кокон можно использовать до 1,5 лет как обычный спальник. Нет необходимости набирать кучу пеленок и спальников разных размеров, ведь пеленка на молнии "Каспер" растет вместе с вашим ребенком. Открытый низ так же дает возможность с легкостью сменить подгузник даже спящему малышу, не разбудив его при этом. Достаточно просто развязать узелок!
Наличие карманов для рук так же не даст пеленке-кокону, отлеживаясь, скучать в шкафу, так как они еще более расширяют функциональность и превращают пеленку кокон на молнии в спальный мешок. Размер которого, кстате, так же подстраивается под размер и рост именно вашего ребенка.
И конечно же нежности и обаятельности, которые придают узелки на шапке и коконе, у пеленки не отнять.
Макро вышивки и ткани:
Купить безразмерную пеленку на липучках "Каспер" очень даже просто, достаточно просто связаться с нами любым, удобным для Вас, способом ( раздел "") либо оформить заказ на сайте.
Розмір: від 0 до 1,5-2 років
Склад: 100% бавовна