









1 756 ₴
Показати оптові ціни
Надувне крісло-ліжко для відпочинку | Портативний м'який диван матрац для відпочинку з насосом Топ!

Рекомендации:


Характеристики:
Доставка:
Ми дуже намагаємося замовлення, підтверджені до 16:00 відправити сьогодні:)
93% замовлень встигаємо відправити на день замовлення.
![]() |
![]() |
![]() |
|
Новая почта 1-2 дні |
Justin 2-4 дня |
Укрпочта 3-5 днів |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Оплата |
Накладений |
Обмін і повернення |
Самовитяг |
Прекрасно підійде як:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHI |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1950 мм |
| Ширина спального місця | 930 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |