









1 848 ₴
Показати оптові ціни
Надувний диван-ліжко для відпочинку | Двомісний надувний диван для відпочинку вдома та на природі Топ!

Рекомендации:


Характеристики:
Доставка:
Ми дуже намагаємося замовлення, підтверджені до 16:00 відправити сьогодні:)
93% замовлень встигаємо відправити на день замовлення.
![]() |
![]() |
![]() |
|
Новая почта 1-2 дні |
Justin 2-4 дня |
Укрпочта 3-5 днів |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Оплата |
Накладений |
Обмін і повернення |
Самовитяг |
Прекрасно підійде як:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHI |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувний диван |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.17 кг |
| Висота | 710 мм |
| Довжина | 870 мм |
| Ширина | 1380 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Размеры спального места | |
| Ширина спального місця | 109.22 мм |