Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
https://zatarga.com.ua/ua/g84669086-romanticheskie-interernye-naklejki
Таблиця Розмірів
| Розмір | Ціна |
| Розмір аркуша M 1100х500 мм | 450грн |
| Розмір аркуша L 1100х1000 мм | 650грн |
| Поверхня на вибір | матова/глянсова |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zatarga |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Поверхня для нанесення | кахельна плитка, керамічна плитка, побутова техніка, двері, меблі, пластик, скло, дзеркало, шпалери |
| Поверхня наліпки | матова |
| Світиться в темряві | Ні |
| Тематика виробу | Рослини |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | розмір аркуша набору L 1100х1000 мм |



